Konkurs na Dzień Chłopaka – najciekawsze przebranie

Drodzy Uczniowie,

Z okazji nadchodzącego Dnia Chłopaka, Samorząd Uczniowski z Opiekunami i Radą Rodziców serdecznie zapraszają Was do udziału w wyjątkowym konkursie na najciekawsze przebranie! To będzie okazja, byście mogli zabłysnąć swoją kreatywnością i poczuciem humoru.

📅 Kiedy: 3 października (wtorek), na długiej przerwie

📍 Gdzie: kącik Erasmusa (przy pokoju nauczycielskim)

🏆 NAGRODY:

Dla 6 osób z najbardziej kreatywnymi przebraniami mamy podwójne vouchery do kina, dzięki uprzejmości Rady Rodziców!

👗 Jak wziąć udział?

1. Przygotujcie swoje niezwykłe przebrania.
  2. We wtorek, 3 października, na długiej przerwie, pojawi się osoba oddelegowana przez nasz Samorząd przy kąciku Erasmusa, gotowa do oceny Waszych niezwykłych stylizacji.

Nie zapomnijcie, że czekamy na Wasze najbardziej oryginalne i kreatywne pomysły!

Organizatorzy konkursu to Samorząd Uczniowski z Opiekunami oraz Rada Rodziców.

Zapraszamy do udziału i życzymy Wam powodzenia! 🎭✨

Przypominamy również o możliwości zgłaszania kandydatur do Samorządu Uczniowskiego.