Akcesoria i ubrania w motywie TZN – ruszyła sprzedaż

Drodzy Uczniowie,

Jakiś czas temu przeprowadzaliśmy ankietę dotyczącą akcesoriów i ubrań w motywie naszej szkoły. Dzisiaj możemy podzielić się z Wami dobrą informacją – ruszyła możliwość składania zamówień. Możecie zamawiać te produkty, który cieszyły się największym zainteresowaniem w ankiecie, a są to:

• bluza basic, w cenie 119 zł,
  • bluza classic, o większej gramaturze materiału niż bluza basic, w cenie 129 zł,
  • bluza oversize, w cenie 139 zł,
  • bluza baseballowa, w cenie 150 zł,
  • spodnie dresowe, w cenie 99 zł,
  • krótkie spodenki, w cenie 79 zł,
  • koszulka, w cenie 60 zł,
  • workoplecak, w cenie 45 zł,
  • etui na telefon, w cenie 30 zł.

Podane ceny w przypadku ubrań dotyczą modeli z nadrukiem. Istnieje również możliwość zamawiania wersji z haftem, w takim wypadku ceny są o kilka złotych wyższe.

Wzór nadruków został wyłoniony w konkursie, który przeprowadzaliśmy jakiś czas temu. Zwycięzcą został Jakub Szczypiór z klasy 4e_sp i to właśnie jego projekt znajdzie się na waszych bluzach, czego serdecznie gratulujemy.

Zamówienia możecie składać do 28 maja na stronie internetowej dostawcy bluz: https://www.bluzybro.pl/tzn-czestochowa Tym razem istnieje wyłącznie możliwość zamawiania z dostawą do domu. Nie ma możliwości odbioru na terenie szkoły. Termin realizacji zamówień wynosi maksymalnie 30 dni roboczych od daty zakończenia, a zatem wasze produkty dotrą do was przed 6 lipca.

Istnieje możliwość sprawdzenia testowych sztuk bluz, o czym dokładniej poinformujemy w komunikacie jutro.

Planujemy również drugą turę sprzedaży, po wakacjach.

Jak zawsze, wszystkie informacje są dostępne na naszym fanpage’u na Facebooku oraz na stronie internetowej: su.tzn.edu.pl.

Zachęcamy do składania zamówień.

Miłego dnia życzy Prezydium Samorządu Uczniowskiego.